لیبرمن: اگر وضعیت اسراییل در برابر حماس اینگونه است شرایطمان مقابل ایران چگونه خواهد بود؟

آویگدور لیبرمن ضمن انتقاد شدید از عملکرد نتانیاهو اظهار داشت، اگر وضعیت اسرائیل در برابر حماس به این صورت است، شرایط آن مقابل ایران و حزب‌الله چگونه خواهد بود؟

به گزارش عادل نیوز، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی به بحث درباره آخرین تحولات در فلسطین اشغالی و ضعف ارتش رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت پرداخت.

وی در این گفتگو اظهار داشت، مردم جهان عربی به ماه نگاه می‌کنند و می‌گویند اگر وضعیت اسرائیل در برابر حماس اینگونه است، وضعیت آن مقابل حزب‌الله و ایران چگونه خواهد بود.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که لیبرمن معتقد است، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تا زمانی که ماموریت تشکیل کابینه در دستان «یائیر لاپید» رئیس حزب «آینده آنجاست» باشد، زمان عملیات علیه غزه را تمدید خواهد کرد.

لیبرمن همچنین در ادامه گفتگو با شبکه 12 رژیم صهیونیستی تصریح کرد، اگر ما بدون توافق مشخص مبنی بر اینکه حماس اگر خلع سلاح نشود و اسرا و مفقود شدگان اسرائیلی را به خانه هایشان باز نگرداند کمک اقتصادی دریافت نخواهد کرد، به این عملیات‌ها پایان دهیم در این صورت همه تلاش‌ها بی فایده خواهد بود. تاکنون سابقه نداشته شورای وزیران اسرائیل تا این حد ضعیف بوده باشد.

رئیس حزب اسرائیل خانه ما افزود، برای اولین بار است که ما همزمان در دو جبهه می جنگیم؛ یکی در غزه و دیگری در داخل اسرائیل.

وی همچنین در مقاله‌ای که در روزنامه اسرائیلی معاریو منتشر شد اعلام کرد، نتانیاهو موجودیت ما را به خطر انداخته و ما را به هلاکت می رساند.

لیبرمن هشدار داد، اگر وضعیت ما در مقابله با حماس اینگونه است موضعمان در مقابله با حزب‌الله و ایران چگونه خواهد بود؟

آویگدور لیبرمن همچنین طی اظهاراتی نتانیاهو را به شدت مورد هجمه قرار داده و تاکید کرد او می‌خواهد چهره خود را در مقابل اسرائیلی‌ها بهبود بخشد و با ارتش بازی می‌کند و در نهایت حماس پیروز خواهد شد.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.