نهنگ‌های بیت کوین همچنان در حال سو استفاده از بازار

اطلاعات شرکت ردیابی و تجزیه و تحلیل بلاک چین سانتیمنت نشان می دهد که کیف پول های بزرگ بیت کوین یا همان نهنگ ها از ۵ آوریل تاکنون تقریباً ۹۰،۰۰۰ بیت کوین در مجموع به دارایی خود اضافه کرده اند.

به گزارش عادل نیوز به نقل از کوینانس، نهنگ‌های بیت کوین در طی چند هفته گذشته در میان نوسانات قیمت، جمع آوری بیت کوین خود را تسریع کرده اند. طبق آخرین داده های منتشر شده توسط سانتیمنت، یک شرکت ردیابی و تجزیه و تحلیل بلاک چین، کیف پول های بزرگ بیت کوین از ۵ آوریل تقریباً ۹۰،۰۰۰ بیت کوین اضافه کرده اند. طبق تعریف سانتیمنت، کیف پول هایی با بیش از ۱۰ هزار بیت کوین به عنوان نهنگ محسوب می شوند. این شرکت تحلیلی بلاک چین اشاره کرد که نهنگ ها به ویژه پس از رسیدن به بالاترین قیمت در ۱۴ آوریل، شروع به جمع آوری مقادیر زیادی بیت کوین کرده اند.

نهنگ‌های بیت کوین اخیراً حدود ۴.۹۲ میلیارد دلار بیت کوین اضافه کرده‌اند

ارزش کل این بیت کوین های تازه جمع شده حدود ۴.۹۲ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال ماه آوریل پر نوسانی را تجربه کرد زیرا قیمت آن در ۱۴ آوریل ۶۴۰۰۰ دلار را لمس کرد اما در ۲۶ آوریل به سطح ۴۷۰۰۰ دلار رسید. تا زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین در حدود ۵۴،۴۰۰ دلار با ارزش بازار بیش از ۱.۰۲ تریلیون دلار معامله می شود. کیف پول های بزرگ بیت کوین از این نوسانات استفاده می کنند، به ذخایر خود بیت کوین بیشتری اضافه می کنند، و روز به روز ثروتمند تر می شوند. در حدود ۹۰،۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۴.۹۲ میلیارد دلار از ۵ آوریل در مجموع به این کیف پول ها اضافه شده است.

آخرین نوسان قیمت، تراکنش های رمزارزی ناشناخته نهنگ های بیت کوین را تسریع کرده است. بر اساس ردیاب ویل الرت، یک کاربر ناشناخته در تاریخ ۲۹ آوریل ۷۱۷۵ بیت کوین را به ارزش تقریبی ۳۹۲ میلیون دلار منتقل کرد. فعالیت نهنگ های بیت کوین در بازار آن با ارزش بیش از ۱ تریلیون دلار افزایش چشمگیری داشته است. شرکت تجزیه و تحلیل گلس نود در اوایل ماه جاری گزارش داد که تراکنش های بیت کوین با ارزش بازار بیش از ۱ تریلیون دلار افزایش داشته است. این شرکت تحلیلی افزود که بیش از ۱.۹ میلیون بیت کوین در بازار با ارزش بیش از ۱ تریلیون دلار منتقل شده اند، از جمله انتقالات در برخی از کیف پول های بزرگ بیت کوین. نهنگ ها همچنین در حال انتقال مقدار هنگفتی بیت کوین، از صرافی های برتر به کیف پول های خود هستند.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.